צרו קשר
FLO Sinus Care

מהי ערכת פלו סינוס קר (FLO Sinus Care) ?

פלו סינוס קר (FLO Sinus Care) הינה ערכת שטיפה לאף ולסינוסים שאינה מכילה רכיבים תרופתיים וללא חומרים משמרים. ניתן להשתמש בה להקלת גודש באף ובסינוסים וכן לשיפור ההחלמה מניתוח אף וסינוסים.
מאחר שפלו סינוס קר (FLO Sinus Care) פותחה במיוחד כך שתחקה את הנוזל החוץ תאי היא:
 • עדינה לרקמות האף ואינה גורמת לעקצוץ או צריבה
 • מחקרים קליניים הראו שהתמיסה בעלת יתרון על פני תמיסות מלח איזוטוניות ולכן אינה צורבת, כפי שתמיסות היפרטוניות נוטות לעשות
 • מתאימה לטיפול גם עם תרופות אחרות
הערכה כוללת בקבוק שטיפה ושקיקים של אבקת פלו סינוס קר (FLO Sinus Care) המיועדים לערבוב. שקיקי אבקת פלו סינוס קר (FLO Sinus Care) זמינים גם בנפרד כערכת מילוי.

מתי יש להשתמש בפלו סינוס קר (FLO Sinus Care)?

 • בקדחת השחת או באלרגיות – על מנת לשטוף אבקות צמחים בלתי רצויות, אבק, פרוות בעלי חיים וגורמי גירוי אחרים.
 • בעת התקררות, שפעת וסינוסיטיס – על מנת להרחיק עודפי ליחה וחיידקים מן האף ומחללי הסינוסים. השימוש עוזר גם בהקלת לחץ ואי נוחות בפנים המלווים סינוסיטיס לעתים תכופות.
 • לאחר ניתוח – על מנת להרחיק ליחה ודם יבש מן האף והסינוסים.
 • משתמשי CPAP (מכשיר היוצר לחץ אויר חיובי מתמשך) – לסיוע בהקלת הגודש באף ובסינוסים.
בשילוב עם תרסיסי אף אחרים המכילים תרופות – יש להשתמש בפלו סינוס קר (Flo sinus care) עשרים דקות לפני השימוש בתכשיר המכיל תרופה על מנת לסייע בסילוק הליחה ובשיפור יעילות התכשיר.

מדוע כדאי להשתמש בפלו סינוס קר (FLO Sinus Care)?

כאמור בזמן דלקת בריריות האף והסינוסים נפגעת תנועת השעריות (Cillia) וכתוצאה פינוי המוקוס מופרע. בקבוק השטיפה מכיל נוזל  200cc שהינו נפח הסינוסים משני הצדדים. באמצעות לחיצה על הבקבוק אנו מפעילים לחץ חיובי קל המאפשר לשטוף את רירית האף והסינוסים ובהתאם להקל על פעולת פינוי המוקוס. פעולה זו מקלה על התסמינים כולל חסימה אפית, נזלת ושיעול. בנוסף, עוזרת לפינוי חלקיקים מיותרים כמו אבק ומזהמים.
 • ללא חומרים משמרים
 • התמיסה מחקה, עד כמה שניתן, את הנוזל החוץ תאי ולכן היא עדינה לרקמות האף
 • אינו תרופה ולכן אינו ממכר
 • משפר את הפיזור בחללי הסינוסים בהשוואה לתרסיסי אף
1. בשימוש ראשון – רחץ בקפידה את הבקבוק, הצינורית והמכסה במים חמים עם סבון תוך שימוש במברשת בקבוקים לניקוי כל שטח הפנים. שטוף את כל המרכיבים במי ברז נקיים וייבש אותם באמצעות מגבת נייר נקיה.
2. מלא את הבקבוק עד קו המילוי (FILL LINE) תוך שימוש במים פושרים, שהורתחו קודם לכן. תמיד יש להרתיח את המים במשך 1-2 דקות טרם הקירור לטמפרטורה של מים פושרים.
הערה: לנוחיותך, ניתן לאחסן מים רתוחים במכל נקי במקרר למשך עד 48 שעות. ניתן לחמם מחדש את המים בבקבוק של פלו תוך שימוש במיקרוגל בפרקי זמן של 5 שניות בכל פעם .
3. פתח שקיק אחד של אבקת פלו באמצעות חיתוך או קריעה. עקוב אחר ההנחיות (סימני הקיפול המופיעים על השקיק): קפל את השקיק לצורת משפך ושפוך את תכולתו המלאה לתוך הבקבוק של פלו.
4. הברג והדק את המכסה והצינורית בחוזקה אל הבקבוק ונער בעדינות עד אשר כל האבקה תתמוסס.
כעת התמיסה מוכנה לשימוש
5. עמוד מעל כיור, התכופף קדימה והטה את ראשך כלפי מטה כך שהסנטר כמעט יגע בחזה. החדר את המכסה בעדינות לתוך נחיר אחד. תוך כדי נשימה דרך הפה, לחץ על הבקבוק באופן רציף ובעדינות עד אשר התמיסה תתנקז מהנחיר הנגדי או מהפה. לא יגרם כל נזק אם תבלע חלק מהתמיסה. לצורך מילוי הבקבוק באוויר, הוצא אותו מהאף בטרם תשחרר את לחץ היד וזאת על מנת למנוע "שאיבה חזרה" וזיהום של שארית התמיסה.
6. חזור על שלבים אלה עד לשימוש של כמחצית מהתמיסה.
7. חזור על ההליך בנחיר הנגדי.
8. קנח את האף בעדינות על מנת לנקות את כל שאריות הנוזל והליחה. הערה: אם עברת לאחרונה ניתוח אף או סינוסים, אין לקנח את האף מבלי להתייעץ עם הרופא המנתח שלך.
9. שפוך את כל התמיסה שנותרה בבקבוק. תמיד יש להכין תמיסה טרייה לכל טיפול.
10. ניקוי לאחר השימוש: רחץ את כל המרכיבים במים חמים עם סבון ושטוף היטב. ייבש אותם באמצעות מגבת נייר נקיה. על מנת לסייע בהסרת חיידקים בלתי רצויים, נגב ביסודיות את כל המרכיבים תוך שימוש במגבון אלכוהול גדול או במגבת נייר נקייה ספוגה היטב באיזו-פרופיל אלכוהול (ניתן להשיג בבתי המרקחת כאלכוהול רפואי). הקפד לנגב את ההברגה על צוואר הבקבוק ובתוך המכסה. הנח לאלכוהול להתייבש במשך כ- 5 דקות. הרכב את הבקבוק של פלו מחדש ואחסן במקרר עד השימוש הבא. לפני השימוש הבא, שטוף את הבקבוק במים פושרים שהורתחו מראש על מנת להסיר כל שארית של איזו- פרופיל אלכוהול.
ראשי
מותגי החברה
להתקשר
צור קשר