מדוע כדאי להשתמש בפלו -סי.אר.אס (FLO CRS)?

פלו-סי.אר.אס (FLO CRS) פותחה במיוחד לשטיפת חללי האף והסינוסים תוך שימוש בנפח גדול של תמיסה המוחדרת בלחץ נמוך. שיטה זו משפרת את פיזור התמיסה בחללי הסינוסים בהשוואה לתרסיסי משאבה לאף המסורתיים המשחררים מנות מדודות.
התסמינים הנובעים מדלקת בסינוסים ניתנים להקלה באמצעות שטיפת הסינוסים, מאחר שהשטיפה עוזרת להרחיק את עודף הליחה המיוצר בחללים אלה.

באיזו תדירות עלי להשתמש בפלו-סי.אר.אס (FLO CRS)?

יש להשתמש בפלו-סי.אר.אס (FLO CRS) עד 3 פעמים ביום או בהתאם להוראות הרופא המטפל. שימוש תכוף יותר בפלו-סי.אר.אס (FLO CRS) אינו מלווה בתופעות לוואי.
הערה: ניתן להשתמש בכל שעות היום למעט השעה האחרונה לפני השינה. שכיבה כעבור פרק זמן קצר מדי לאחר השימוש עלולה לגרום לניקוז נוזלים מהסינוסים באופן בלתי צפוי. הדבר עלול לגרום לשיעול.

כיצד נראית אריזת פלו-סי.אר.אס (FLO CRS)?

פלו-סי.אר.אס (FLO CRS) זמינה כערכה למתחילים המכילה בקבוק שטיפה, צינורית טבילה, מכסה ו- 4 שקיקים, וכן כאריזת מילוי המכילה 50 שקיקים.
אין להשתמש לאחר תאריך התפוגה המצוין על השקיקים או אם השקיקים נראים פגומים באופן כלשהו.
יש להשתמש אך ורק בהתאם להוראות. אם התסמינים נמשכים, יש להתייעץ עם הרופא המטפל או עם מנתח אף אוזן גרון המטפל בך.

האם ניתן להשתמש בפלו-סי.אר.אס (FLO CRS) ובבפלו סינוס קר (FLO Sinus Care) במהלך הריון או הנקה?

פלו-סי.אר.אס (FLO CRS) ופלו סינוס קר (FLO Sinus Care) אינם מכילים רכיבים תרופתיים וללא חומרים משמרים, המותרים לשימוש במהלך הריון או הנקה.

האם קיימות תגובות בין-תרופתיות בין פלו-סי.אר.אס. (FLO CRS) ופלו סינוס קר (FLO Sinus Care) עם תרופות אחרות?

פלו-סי.אר.אס (FLO CRS) אינה מכילה רכיבים תרופתיים וללא חומרים משמרים ומותרת לשימוש במהלך טיפול בכל תרופה אחרת. אם אתה משתמש בתרסיס לאף המכיל תרופה, רצוי להשתמש בפלו-סי.אר.אס (FLO CRS) לפחות 15 דקות לפני השימוש בתרסיס לאף.
פלו סינוס קר (FLO Sinus Care) אינה מכילה רכיבים תרופתיים וללא חומרים משמרים, וניתן להשתמש בה במהלך טיפול בתרופות אחרות.

באיזו תדירות עלי להשתמש בפלו סינוס קר (FLO Sinus Care)?

יש להשתמש בפלו סינוס קר (FLO Sinus Care) פעמיים ביום או בהתאם להוראות הרופא המטפל שלך. שימוש תכוף יותר בפלו סינוס קר (FLO Sinus Care) אינו מלווה בתופעות בלתי רצויות, מאחר שהמוצר ללא חומרים משמרים ואינו מכיל רכיבים תרופתיים.
הערה: ניתן להשתמש בכל שעות היום למעט השעה האחרונה לפני השינה. שכיבה מיד לאחר השימוש עלולה לגרום לניקוז נוזלים מהסינוסים באופן בלתי צפוי. הדבר עלול לגרום לשיעול.

האם שטיפה של האף יכולה לעזור ולהקל על טנטון?

טנטון יכול להתרחש ממגוון בעיות שונות. אם גודש באף ותעלות סינוס חסומות מעורבות, אז מומלץ להשתמש בפלו סינוס קר (Flo sinus care). אם הטינטון לא שוכך והוא מטריד, מומלץ לפנות לרופא המטפל.

יש לי לחץ דם גבוה ולכן אני מוגבל במה שאני יכול להשתמש עבור קדחת השחת. האם אני יכול לנסות ולהשתמש בשטיפת אף?

כן, שטיפת אף של FLO עם תמיסה איזוטונית היא אפשרות נהדרת כדי לעזור לשטוף אבקה, חומרים מגרים באוויר וחומרים דלקתיים באף. מומלץ להשתמש בערכת פלו סינוס קר (Flo sinus care) בבקרים כדי לפנות את החומר האלרגני לפני שיומך מתחיל.

יש לי שיעול מתמשך, שמחמיר במזג אוויר קר ולאחר התעמלות גופנית. השיעול מייצר הרבה ליחה. מה ניתן לעשות?

נראה שייצור הליחה גורם לשיעול המתמשך לכן מומלץ להשתמש בשטיפת פלו סינוס קר
(ׂׂׂׂׂFlo sinus care) גם בבוקר וגם בלילה. אם זה לא מקל על השיעול, גש לראות רופא, על מנת שיוכל לבדוק אחר בעיות נשימה אחרות.

מהן תופעות הלוואי הצפויות?

אוזניים סתומות – הדבר עלול להתרחש אם התמיסה חודרת לחצוצרת השמע. אם מתרחשת תופעה זו, נסה לשחרר את הסתימה באוזניים באמצעות סגירת הנחיריים ונשיפה דרך האף בעדינות. האוזניים יתחילו להשתחרר כאשר תשמע קול פצפוץ. שחרר את הלחץ המופעל על הנחיריים, נשום כרגיל ובלע מספר פעמים. חזור על ההליך לפי הצורך.
כאב אוזניים – הדבר עלול להתרחש במקרה של הפעלת לחץ חזק מדי על הבקבוק. השתדל להפעיל לחץ נמוך יותר על הבקבוק בעת החדרת פלו. כמו כן, פעל לפי ההנחיות שלעיל על מנת לשחרר את הסתימה באוזניים. אם כאב האוזניים נמשך, הפסק את השימוש במוצר והתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

ניסיתי הכל על מנת לעצור את אפי הדולף מנזלת – כדורים, תרסיסים, שאיפת אדים – ושום דבר אינו עוזר. כשאני קונה תרסיס תרופתי לאף, הרוקח מזהיר אותי משימוש יתר, אך זה ממילא לא עובד. מה הלאה?

זה אינו מומלץ להשתמש בתרסיס תרופתי באופן קבוע , כפי שהרוקח שלך אמר. שימוש בתמיסה איזוטונית ללא חומר משמר כמו פלו סינוס קר (Flo sinus care) יכול לעזור. תמיסה זו שוטפת חומרים מגרים פוטנציאליים וחומרים דלקתיים.