צרו קשר
FLO CRS

מהי ערכת פלו-סי.אר.אס (FLO CRS)?

פלו-סי.אר.אס (FLO CRS) הינה ערכת שטיפה לאף ולסינוסים שאינה מכילה רכיבים תרופתיים וללא חומרים משמרים.
הרכב פלו–סי.אר.אס (FLO CRS) תוכנן כך שיכיל כמויות נמוכות של נתרן ואשלגן, וזאת על מנת שלא להשפיע לרעה על גורמי חיסון טבעיים הקיימים באף וברקמת הסינוסים.

ניתן להשתמש בפלו-סי.אר.אס (FLO CRS) להקלת גודש באף עקב סינוסיטיס כרונית ו/או לאחר ניתוח אנדוסקופי של הסינוסים המשלב טיפול מקומי בסטרואידים. התמיסה עדינה לשימוש ועוזרת לדלל את הליחה ולשטוף חומרים מגרים.
הערכה כוללת בקבוק שטיפה ושקיקים של אבקת פלו-סי.אר.אס (FLO CRS) המיועדים לערבוב. שקיקי אבקת פלו-סי.אר.אס (FLO CRS) זמינים גם בנפרד כערכת מילוי.

מדוע כדאי להשתמש בפלו -סי.אר.אס (FLO CRS)?

פלו-סי.אר.אס (FLO CRS) פותח במיוחד לשטיפת חללי האף והסינוסים תוך שימוש בנפח גדול של תמיסה המוחדרת בלחץ נמוך. שיטה זו משפרת את פיזור התמיסה בחללי הסינוסים בהשוואה לתרסיסי משאבה לאף המסורתיים המשחררים מנות מדודות.
התסמינים הנובעים מדלקת בסינוסים ניתנים להקלה באמצעות שטיפת הסינוסים, מאחר והשטיפה עוזרת להרחיק את עודף הליחה המיוצר בחללים אלה.

  • ללא חומרים משמרים
  • אינה תרופה ולכן אינו ממכר
  • משפר את הפיזור בחללי הסינוסים בהשוואה לתרסיסי אף
  • תכולה נמוכה של נתרן ואשלגן
  • התמיסה מכילה מרכיב ייחודי מסוג קסליטול (Xylitol) שיעילותו בטיפול בסינוסיטיס כרונית הוגחה ופורסמה בספורת המקצועית. מרכיב זה משפר את יעילות הטיפול בסטרואידים בחלל האף.
1. בשימוש ראשון – רחץ בקפידה את הבקבוק, הצינורית והמכסה במים חמים עם סבון תוך שימוש במברשת בקבוקים לניקוי כל שטח הפנים. שטוף את כל המרכיבים במי ברז נקיים וייבש אותם באמצעות מגבת נייר נקייה.
2. מלא את הבקבוק עד קו המילוי (FILL LINE) תוך שימוש במים פושרים, שהורתחו קודם לכן. תמיד יש להרתיח את המים במשך 1-2 דקות טרם הקירור לטמפרטורה של מים פושרים.
הערה: לנוחיותך, ניתן לאחסן מים רתוחים במכל נקי במקרר למשך עד 48 שעות. ניתן לחמם מחדש את המים בבקבוק של פלו תוך שימוש במיקרוגל בפרקי זמן של 5 שניות בכל פעם .
3. פתח שקיק אחד של אבקת פלו באמצעות חיתוך או קריעה. עקוב אחר ההנחיות (סימני הקיפול המופיעים על השקיק): קפל את השקיק לצורת משפך ושפוך את תכולתו המלאה לתוך הבקבוק של פלו.
4. הברג והדק את המכסה והצינורית בחוזקה אל הבקבוק ונער בעדינות עד אשר כל האבקה תתמוסס.
כעת התמיסה מוכנה לשימוש!
5. עמוד מעל כיור, התכופף קדימה והטה את ראשך כלפי מטה כך שהסנטר כמעט יגע בחזה. החדר את המכסה בעדינות לתוך נחיר אחד. תוך כדי נשימה דרך הפה, לחץ על הבקבוק באופן רציף ובעדינות עד אשר התמיסה תתנקז מהנחיר הנגדי או מהפה. לא יגרם כל נזק אם תבלע חלק מהתמיסה. לצורך מילוי הבקבוק באוויר, הוצא אותו מהאף בטרם תשחרר את לחץ היד וזאת על מנת למנוע "שאיבה חזרה" וזיהום של שארית התמיסה.
6. חזור על שלבים אלה עד לשימוש של כמחצית מהתמיסה.
7. חזור על ההליך בנחיר הנגדי.
8. קנח את האף בעדינות על מנת לנקות את כל שאריות הנוזל והליחה. הערה: אם עברת לאחרונה ניתוח אף או סינוסים, אין לקנח את האף מבלי להתייעץ עם הרופא המנתח שלך.
9. שפוך את כל התמיסה שנותרה בבקבוק. תמיד יש להכין תמיסה טרייה לכל טיפול.
10. ניקוי לאחר השימוש: רחץ את כל המרכיבים במים חמים עם סבון ושטוף היטב. ייבש אותם באמצעות מגבת נייר נקיה. על מנת לסייע בהסרת חיידקים בלתי רצויים, נגב ביסודיות את כל המרכיבים תוך שימוש במגבון אלכוהול גדול או במגבת נייר נקייה ספוגה היטב באיזו-פרופיל אלכוהול (ניתן להשיג בבתי המרקחת כאלכוהול רפואי). הקפד לנגב את ההברגה על צוואר הבקבוק ובתוך המכסה. הנח לאלכוהול להתייבש במשך כ- 5 דקות. הרכב את הבקבוק של פלו מחדש ואחסן במקרר עד השימוש הבא. לפני השימוש הבא, שטוף את הבקבוק במים פושרים שהורתחו מראש על מנת להסיר כל שארית של איזו- פרופיל אלכוהול.
ראשי
מותגי החברה
להתקשר
צור קשר