צרו קשר
ALHYDRAN - קרם רפואי לטיפול ושיקום העור

ALHYDRAN - קרם רפואי לטיפול ושיקום העור

רקע:

העור שלנו מהווה חלק משמעותי ממערכת ההגנה שלנו. מאחר והעור שלנו חשוף לגירויים מגוונים מהסביבה חשוב להיות ערניים ולשים לב שמטפלים בו היטב. אפילו בעיה קטנה בעור יכולה להשפיע רבות על איכות החיים, הדימוי העצמי ועל יכולתו של האדם לתפקד כרגיל. בעיות עור כמו גירוד, אדמומיות או עור יבש מאוד הן רק כמה דוגמאות מוכרות.
כאשר יש פגיעה בשכבה החיצונית של עור, הגוף מאבד דרך העור נפח גבוה של מים. פעולה זו גורמת לירידה באחוז המים הרגיל באפידרמיס וגורם לפגיעה בתפקוד התקין של רקמת העור. עור פגיע זה אינו מסוגל לרפא את עצמו ולהגן על עצמו מפני גורמים חיצוניים.
בעקבות הפגיעה מופיעות תחושות כמו גרד חמור, אדמומיות, עור יבש וכדומה.
פגיעה בעור אשר לא מטופלת כראוי יכולה לגרום להתפתחות צלקת, בנוסף היא עלולה לעורר אקזמה ולעכב ריפוי של פצעים. עור זה, זקוק לשיקום רקמת העור הפגועה, באמצעות הענקת לחות רבה לאזור הפגוע. ויסות הלחות בעור היא כלי חשוב בהגנה על העור מפני השפעות חיצוניות מזיקות. לעור בריא יש כמות קבועה של מים שעוזבת את הגוף. שכבת העור העליונה מורכבת מכ -30% מים. רמה זו הכרחית לתפקוד מיטבי של העור.

אלהידרן – קרם רפואי לטיפול ושיקום העור.

אלהידרן הוא קרם רפואי שפותח בכדי לטפל בעור פגוע ולשקם את שכבת ההגנה של העור הפגוע. הקרם יעיל בטיפול במצבי עור רבים כגון: צלקות, כוויות, לאחר טיפול הקרנות, לאחר טיפול לייזר, לעור יבש ועוד. קרם אלהידרן מטפל בעור באמצעות איזון רמת הלחות בעור לרמה האופטימלית ובכך הוא מעודד ריפוי של העור ומקל על תחושת גרד, עור יבש ואודם.
יעילותו הוכחה מדעית . כתוצאה מכך, המוצר נמצא בשימוש נרחב על ידי מומחים באירופה למעלה מ 15 שנה.

איך אלהידרן עובד?

האפקט הייחודי והמוכח של אלהידרן מבטיח הידרציה (מיום ) עוצמתית שגורמת לשמירת לחות. פעולה זו הכרחית לטיפול בשכבת העור הפגועה. אלהידרן מבטיח שיקום אופטימלי של העור, כתוצאה מכך יש הקלה בתחושת גרד, עור יבש ואודם והעור נרגע והופך להיות רך וגמיש. היעילות בהקלה על בעיות העור הבאות מוכחת קלינית: צלקות , כוויות (גם מהשמש),הקרנות, סימני מתיחה, עור יבש/ אדום, שפשוף, גרד וכאב, פריחה / אקזמה וטיפול לייזר.
ניתן להתחיל בטיפול לאחר שהפצע סגור ואין הפרשות.
תוצאת הטיפול באלהידרן היא איזון הלחות בעור לטווח ארוך.

מה אלהידרן מכיל?

אלהידרן מכיל יותר מ 45% ג'ל אלוורה, הריכוז הגבוה ביותר האפשרי. ריכוז גבוה זה של אלוורה הוא זה שהופך את אלהידרן ליעיל כל כך. אנו משתמשים בג'ל אלוורה טרי שמעובד זמן קצר לאחר הקטיפה כך שהחומרים הפעילים נשמרים. המרכיבים של אלהידרן מכילים רמה גבוהה של שמנים טבעיים מתקדמים ונוגדי חמצון ויטמין E וויטמין C, התורמים עוד יותר למאפייני הלחות הייחודיים ואורכי הטווח של המוצר. אלהידרן אינו מכיל פארבנים ובושם.

  • אלהידרן קרם רפואי לטיפול בפגעי עור אשר הוכח מחקרית.
  • קרם מרוכז אשר מעניק לחות לאורך זמן ולכן בעל עלות תועלת גבוהה.
  • מכיל רכיבים איכותיים של ג'ל אלוורה טרי ושמנים איכותיים, אשר מעניקים לחות נוספת לעור.
  • אלהידרן SPF 30 – מעניק לחות לעור והגנה גבוהה מפני השמש.
  • אלהידרן הוא היפואלרגני, ללא פרבנים, ללא בישום ולא נבדק על בעלי חיים.
ראשי
מותגי החברה
להתקשר
צור קשר