צור קשר

שאלות ותשובות VibraCoolשאלות ותשובות

כן. בעוד שקרח מפחית נפיחות, הוא גם יכול להאט את זרימת דם ולהקשות את השרירים. כאשר מוסיפים את הרטט, זה מאיץ את זרימת הדם ומשחרר שרירים נוקשים ומתוחים. היתרונות של עיסוי ורטט מתועדים היטב – ויבראקול (VibraCool), המאושר על ידי ה-FDA, משלב בין קור ורטט לראשונה! למידע נוסף ניתן להתקשר ל-1-700-70-10-27.

מכשיר הויבראקול (VibraCool), שתי סוללות AAA, שקיות קרח לשימוש חוזרת, הוראות שימוש ורצועת ניאופרן.

שקית הקרח נשארת קפואה בערך כ-20 דקות בטמפרטורת החדר. אנו ממליצים להחליף בין שקיות הקרח לאחר סבב אחד במכשיר הויבראקול (VibraCool) בשימוש תדיר.

כן. להקלה אופטימלית בכאב, כנפי הקרח צריכות להיות קפואות לחלוטין כדי להימנע מספיגת הרטט של מכשיר הויבראקול (VibraCool).

שקית הקרח תקפא לחלוטין לאחר כ-30 דקות.

היעילות של ויבראקול (VibraCool) פוחתת ב 60% ללא קרח. אנחנו ממליצים מאוד להשתמש בשקית הקרח, אלא אם כן ישנה רגישות לקור, מחלת Raynaud או אנמיה חרמשית. שקיות הקרח חייבות להיות קפואות לחלוטין, עבור יעילות מרבית, וצמודות לאזור הכאב בעזרת הרצועה. 
שקיות הקרח עוצבו באופן ייחודי לקפוא באופן מוצק, כך שזה יאפשר לקרח להעביר את הרטט. שקיות קרח רכות יספגו את הרטט ויהיו פחות אפקטיביות. 

לא. שקיות כאלה לא קופאות באופן מוצק ואחיד. הן סופגות את הרטט ולא מפיגות מספיק קור ולכן מפחיתות את יעילות המכשיר.

ניתן להשתמש בשקית הקרח לפחות 100 פעמים

קל מאוד לנקות את ויבראקול (VibraCool) באמצעות העברת מגבון לח על המכשיר ושקית הקרח. אל תשטוף את המכשיר במים. ניתן לשטוף במים רק את רצועת הניאופרן, אך יש להסיר את מכשיר הויבראקול (VibraCool) מהפאוץ' לפני השטיפה.

על מנת להחליף את הבטריות, יש להוציא את הבורג בגב המכשיר. שתי בטריות מסוג AAA יחזיקו מעמד כ-20 שעות. בטריות מסוג ליתיום יכולות להחזיק מעמד יותר זמן והן קלות יותר.