צור קשר

שאלות ותשובות - FLOשאלות ותשובות

פלו-סי.אר.אס (FLO CRS) פותחה במיוחד לשטיפת חללי האף והסינוסים תוך שימוש בנפח גדול של תמיסה המוחדרת בלחץ נמוך. שיטה זו משפרת את פיזור התמיסה בחללי הסינוסים בהשוואה לתרסיסי משאבה לאף המסורתיים המשחררים מנות מדודות.
התסמינים הנובעים מדלקת בסינוסים ניתנים להקלה באמצעות שטיפת הסינוסים, מאחר שהשטיפה עוזרת להרחיק את עודף הליחה המיוצר בחללים אלה.

יש להשתמש בפלו-סי.אר.אס (FLO CRS) עד 3 פעמים ביום או בהתאם להוראות הרופא המטפל. שימוש תכוף יותר בפלו-סי.אר.אס (FLO CRS) אינו מלווה בתופעות לוואי.
הערה: ניתן להשתמש בכל שעות היום למעט השעה האחרונה לפני השינה. שכיבה כעבור פרק זמן קצר מדי לאחר השימוש עלולה לגרום לניקוז נוזלים מהסינוסים באופן בלתי צפוי. הדבר עלול לגרום לשיעול. 

פלו-סי.אר.אס (FLO CRS) זמינה כערכה למתחילים המכילה בקבוק שטיפה, צינורית טבילה, מכסה ו- 4 שקיקים, וכן כאריזת מילוי המכילה 50 שקיקים.
אין להשתמש לאחר תאריך התפוגה המצוין על השקיקים או אם השקיקים נראים פגומים באופן כלשהו.   
יש להשתמש אך ורק בהתאם להוראות. אם התסמינים נמשכים, יש להתייעץ עם הרופא המטפל או עם מנתח אף אוזן גרון המטפל בך.

פלו-סי.אר.אס (FLO CRS) ופלו סינוס קר (FLO Sinus Care) אינם מכילים רכיבים תרופתיים וללא חומרים משמרים, המותרים לשימוש במהלך הריון או הנקה.

פלו-סי.אר.אס (FLO CRS) אינה מכילה רכיבים תרופתיים וללא חומרים משמרים ומותרת לשימוש במהלך טיפול בכל תרופה אחרת. אם אתה משתמש בתרסיס לאף המכיל תרופה, רצוי להשתמש בפלו-סי.אר.אס (FLO CRS) לפחות 15 דקות לפני השימוש בתרסיס לאף. 
פלו סינוס קר (FLO Sinus Care) אינה מכילה רכיבים תרופתיים וללא חומרים משמרים, וניתן להשתמש בה במהלך טיפול בתרופות אחרות.

יש להשתמש בפלו סינוס קר (FLO Sinus Care) פעמיים ביום או בהתאם להוראות הרופא המטפל שלך. שימוש תכוף יותר בפלו סינוס קר (FLO Sinus Care)  אינו מלווה בתופעות בלתי רצויות, מאחר שהמוצר ללא חומרים משמרים ואינו מכיל רכיבים תרופתיים.
הערה: ניתן להשתמש בכל שעות היום למעט השעה האחרונה לפני השינה. שכיבה מיד לאחר השימוש עלולה לגרום לניקוז נוזלים מהסינוסים באופן בלתי צפוי. הדבר עלול לגרום לשיעול. 

טנטון יכול להתרחש ממגוון בעיות שונות. אם גודש באף ותעלות סינוס חסומות מעורבות, אז מומלץ להשתמש בפלו סינוס קר (Flo sinus care). אם הטינטון לא שוכך והוא מטריד, מומלץ לפנות לרופא המטפל.

כן, שטיפת אף של FLO עם תמיסה איזוטונית היא אפשרות נהדרת כדי לעזור לשטוף אבקה, חומרים מגרים באוויר וחומרים דלקתיים באף. מומלץ להשתמש בערכת פלו סינוס קר (Flo sinus care) בבקרים כדי לפנות את החומר האלרגני לפני שיומך מתחיל.

נראה שייצור הליחה גורם לשיעול המתמשך לכן מומלץ להשתמש בשטיפת פלו סינוס קר  
(ׂׂׂׂׂFlo sinus care) גם בבוקר וגם בלילה. אם זה לא מקל על השיעול, גש לראות רופא, על מנת שיוכל לבדוק אחר בעיות נשימה אחרות.

אוזניים סתומות - הדבר עלול להתרחש אם התמיסה חודרת לחצוצרת השמע. אם מתרחשת תופעה זו, נסה לשחרר את הסתימה באוזניים באמצעות סגירת הנחיריים ונשיפה דרך האף בעדינות. האוזניים יתחילו להשתחרר כאשר תשמע קול פצפוץ. שחרר את הלחץ המופעל על הנחיריים, נשום כרגיל ובלע מספר פעמים. חזור על ההליך לפי הצורך.   
כאב אוזניים – הדבר עלול להתרחש במקרה של הפעלת לחץ חזק מדי על הבקבוק. השתדל להפעיל לחץ נמוך יותר על הבקבוק בעת החדרת פלו. כמו כן, פעל לפי ההנחיות שלעיל על מנת לשחרר את הסתימה באוזניים. אם כאב האוזניים נמשך, הפסק את השימוש במוצר והתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

זה אינו מומלץ להשתמש בתרסיס תרופתי באופן קבוע , כפי שהרוקח שלך אמר. שימוש בתמיסה איזוטונית ללא חומר משמר כמו פלו סינוס קר (Flo sinus care) יכול לעזור. תמיסה זו שוטפת חומרים מגרים פוטנציאליים וחומרים דלקתיים.